VILLARO – Potęga wizerunku

Nasze produkty łączą tradycję z innowacyjnością oraz poczuciem eleganckiej funkcjonalności. A wszystko to, aby każdą chwilę życia naszego klienta, każdy odnoszony przez niego sukces, dopełniało uczucie satysfakcji wynikające z dobrego wyglądu, potwierdzające jego styl i elegancję. 

Wszystkie koszule i garnitury  projektujemy i szyjemy w polskich szwalniach z długoletnimi tradycjami, dlatego tworząc koszule stawiamy sobie za cel stworzenie produktu o wysokich walorach estetycznych, wyjątkowych standardach jakościowych oraz dostarczeniu klientowi satysfakcji wynikającej z poczucia dobrego stylu i elegancji.Posiadamy szeroki wybór koszul męskich, garniturów, marynarek, spodni, butów które są idealnym połączeniem elegancji i charyzmy prawdziwego mężczyzny. Wśród nowoczesnego bogatego wzornictwa naszą markę wyróżniają; unikalny dobór tkanin i estetyka wykonania w dbałości o najmniejszy detal.

W szerokiej gamie produktów znajdują się zarówno eleganckie koszule i garnitury wizytowe i biznesowe, wygodne i funkcjonalne bawełniane koszule na co dzień, koszule slim line. Codziennie dbamy o styl milionów Polaków. Łączymy elegancje ze sportem klasykę z nowoczesnymi trendami w najwyższej jakości. Tworzymy kolekcje koszul dedykowanych do pracy, na weekendy a także przeznaczonych na specjalne okazje. Poza tym oferujemy również dodatki i akcesoria: muchy, krawaty, spinki i paski czy skarpety.

Kreujemy nasze kolekcje, znając światowe trendy, dostosowane zarówno dla dorosłych mężczyzn jak również dla nastolatków. Wyróżnia nas świeże spojrzenie na modę męską, współczesne wzornictwo, niepowtarzalne desenie i odważne kolory. Villaro to również perfekcyjne wykonanie. Tworzymy z tkanin pochodzących od najlepszych, europejskich producentów ponieważ jakość ubrań stała się wartością nadrzędną.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia w sklepie internetowym villaro.pl były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad stylistycznych, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością co potwierdzają opinie milionów zadowolonych klientów oraz pozytywne relacje z naszymi partnerami biznesowymi

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby poprawić wygodę użytkownika oraz w celach statystycznych.