REGULAMIN PROMOCJI „Pakiet studniówkowy”

1. Organizatorem promocji „Pakiet studniówkowy” jest MMER SP.Z.O.O ul. Narutowicza 24A 98-100 Łask NIP: 8311632539

2. Niniejsza akcja promocyjna obejmuje okres od dnia 04.11.2019r. do dnia 29.02.2020r.

3. Promocja „Pakiet studniówkowy” dotyczy wszystkich garniturów dostępnych w sklepie internetowym znajdującym się pod adresem: https://www.villaro.pl jak i we wszystkich salonach Villaro.

4. Promocja „Pakiet studniówkowy” w sklepie internetowym polega na zakupie 1 garnituru z oferty sklepu, wybranie do tego jednej z koszul objętych promocją „Pakiet studniówkowy” oraz jednego z krawatów objętych promocją „Pakiet studniówkowy” dostępnych w zakładce STUDNIÓWKA oraz wpisaniu kodu rabatowego "Studniówka".

5. Akcja nie łączy się z innymi promocjami, bonami i kodami rabatowymi z wyjątkiem Darmowej dostawy.

6. Zasady uczestnictwa w akcji: zakup 1 garnituru z oferty sklepu, do tego wybranie jednej z koszul objętych promocją „Pakiet studniówkowy” oraz wybranie jednego z krawatów objętych promocją „Pakiet studniówkowy”.

7. Istnieje możliwość dokonania wymiany/zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.

8. W przypadku zwrotu towarów objętych niniejszą promocją, dopuszczany jest tylko zwrot całego zestawu.

9. Korzystając z promocji w procesie zamówienia użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu oraz zaakceptował jego postanowienia.

10. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: sklep@villaro.pl lub telefonicznie: +48 731 999 633 oraz w salonach VILLARO.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby poprawić wygodę użytkownika oraz w celach statystycznych.